Ana Sayfa Siyaset "Her ay 5 bin yeni üye …"

"Her ay 5 bin yeni üye …"

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2021 Salı 17:41

AKP Adana İl Başkanlığı, Eylül ayı itibariyle yeniden yeni üye seferberliği başlattığını açıkladı. Geçtiğimiz yıl üye sayısını 240 binden 300 bine çıkartan AKP Adana İl Başkanlığı, 'Her ay, her sandıkta en az bir yeni üye' sloganıyla her ay 5 bin yeni üye kaydı yaparak üye sayısını 350 bine çıkarmayı hedefledikleri belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan AKP Adana İl Başkanı Mehmet Ay, şunları söyledi:

“Aziz vatandaşlarımız, bu yıl 20’inci yaşını kutladığımız AK Parti’mizin ülkemize kazandırdığı eserlerin ve hizmetlerin farkındalar. Bu hizmetlerin, yine Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki AK Parti döneminde devam edeceğinin de bilincinde. Ve bunun için de AK Parti’mize teveccüh gösteriyor. Biz gittiğimizde kapılarını bizlere gönül rahatlığıyla açıyor.  

Biz görevi devraldığımızda Adana'da üye sayımız 240 bindi. Biz 15 ilçemizle birlikte 5 ay gibi kısa bir sürede yaptığımız çalışmalar sonucunda üye sayımız 300 bin oldu.

AK Parti Adana İl Başkanlığı olarak 15 ilçemizle birlikte 'Her ay, her sandıkta en az bir yeni üye' sloganıyla yeni üye seferberliği başlattık. Önümüzdeki 10 ay, her ay 5 bin yeni üye olmak üzere toplam 50 bin yine üye kaydı yapmayı hedefliyoruz. Ve hedefimize de çok rahat ulaşacağımızı umut ediyoruz. Çünkü hem aziz hemşehrilerimizin AK Parti ailemize olan teveccühlerine, hem de 3 kademe 15 ilçe ve il teşkilatlarımıza güveniyoruz. Ve biz bu çalışmadan da Allah'ın izniyle başarıyla çıkıp, Adana'daki üye sayımızı Adanalı hemşehrilerimizin teveccühleriyle 350 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Yani Adana seçmenimizin yüzde 25'i üyelik tercihlerini AK Parti'mizden yana kullanmış olacaklar."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kuşdemir’e il başkanlığı görevi

Kuşdemir’e il başkanlığı görevi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık