Ana Sayfa Siyaset İmamoğlu’ndan Sözlü ve Adamhasan’a tam destek

İmamoğlu’ndan Sözlü ve Adamhasan’a tam destek

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, İlçe Başkanı İsmet Erganiş, MHP İmamoğlu Belediye başkan aday adayları ve Belediye Meclis Üyesi aday adayları ile birlikte İmamoğlu’ndaki esnafı ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2014 Perşembe 18:24
İmamoğlu’ndan Sözlü ve Adamhasan’a tam destek

Hüseyin Sözlü’yü ilçe girişinde karşılayan vatandaşlar, şehir merkezinde yüzlerce araçtan oluşan bir konvoyla şehir turu yaptı. Buradan Gazi Adamhasan’ın seçim ofisine geçen Başkan Sözlü ve beraberindekiler yoğun kalabalığa hitap etti.

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, burada yaptığı konuşmasında, ”Herkesin içi rahat olsun. İsraf etmeyeceğiz, hoşgörülü bir belediyecilik anlayışıyla ‘Yusuf yüzlü, Yunus gönüllü’ olacağım. Bilindiği gibi belediyeler devletin vatandaşa en yakın hizmet kapılarıdır. Mevcut imkânların sınırlı olduğu aşikârdır. Ancak, bütün bunları aşacak projelerimiz ve yeterli kadrolarımız mevcuttur. Şurası iyi bilinmelidir ki; faydalanmak için değil, faydalı olmak için huzurlarınızdayım. Hepinize saygılarımı, şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Adamhasan şunları kaydetti: “2009 yılı yerel seçimlerinde bize gösterdiğiniz teveccühle gönüllerin başkanı yaptınız, 30 Mart 2014’ de İmamoğlu’ na Belediye Başkanı yapacağınızdan da hiç endişem yoktur. Çünkü biz, sizleri hiç yalnız bırakmadık. 29 Mart’ta seçim kaybettik. 30 Mart’ta kapı kapı dolaşıp helallik istedik. Halkımızın düğününde oynadık. Cenazesinde ağladık. Neşesini de paylaştık acısını da. Halkımız ise bizi her gittiğimiz yerde bağrına bastı. Allah nasip eder bu görev tarafıma verilirse tüm halkımızı kucaklayan bir yönetim sergileyeceğim.”

BAŞKAN SÖZLÜ: İMAMOĞLU TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK OY YÜZDESİNİ ALACAKTIR

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise konuşmasında İmamoğlu’nun her dönem MHP’nin favori ilçelerinden biri olduğunu belirterek, “zaman zaman iş kazaları yaşanmış olabilir fakat bu tabuyu bugün İmamoğlu’nda yıkmış durumdayız. Bu gün burada şunu gördük ki, İmamoğlu,   Gazi Adamhasan’ın etrafında kenetlenmiş vaziyette.  MHP’nin İmamoğlu’nda en fazla oy oranıyla belediye başkanlığını kazanacağına inanıyorum.” dedi.

Başkan Sözlü, yapılacak olan seçimlerin önemine değinerek, “Önümüzdeki yerel seçimler, anlam bakımından seçim olmaktan öteye geçerek, Türk Milletimizin Milli Mücadelesi halini alacaktır. Bu gün paralel devlet diyerek bir yerlerde bir şeyler arayanlara sözüm, ‘Evet Türkiye’de paralel devleti devlet içinde arayanlar, yanı başımızda ki paralel devlet yapılanmasını göremiyor mu; bu gün Güneydoğu’da KCK’nin paresel devlet yapılanması var. Bunu göremeyenler devlet içindeki polisimizi çete ilan ediyor, savcılarımızı çete ilan ediyor, Asrekimizi çete ilan ediyor. Bu ne anlama geliyor bunu sizler daha iyi bilirsiniz. Bu durum Ülkemizin bölünmeye doğru gittiğinin apaçık örneğidir. Bu yüzden önümüzdeki yerel seçimler ülkemizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamı acısından son derece önemlidir. Türkiye’nin sigortası olan MHP’nin ve MHP’li kadroların işbaşına gelmesi elzem olmuştur’’ dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için yaklaşık bir yıldan bu yana Adana’nın ilçelerini karış karış gezerek fikirlerini halkla paylaştıklarını belirten Başkan Sözlü, “MHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak İmamoğlu’nun her köyünde mutlaka bir akrabası olan sizlerden biriyim. İmamoğlu’nda oyların yüzde yüzene talibiz. Çünkü ben İmamoğlu’nda MHP’nin artık zirve noktasına geldiğine inanıyorum” dedi.

Daha sonra İmamoğlu Esnaflarını ziyaret eden Başkan Sözlü, Çocukluğunda Babası’nın Radyosu’nu her tarafını söküp tamir eden Mehmet Öçal, Akrabası olan, Abdil Toklu, Mustafa Yücel, Mehmet Emik’i de yine esnaf ziyaretlerinde görerek bir süre sahbet etti. Yörük Ağası olarak bilinen Mustafa Aydın ve Eşi Ayşe Aydın’ı da ziyaret eden Başkan Sözlü, İmamoğlu’nda Marangoz atelyelerinde Arı Kovanlarının yapılmasından dolayı bölgedeki Arı Yetiştiriciliğne de nasıl katkı koyarız. Bunun için tarımsal projlerinin uygulanabilirliği ne durumda, bölgede meyvacılık ve hayvancık nasıldır bunların bir raponu istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık