Ana Sayfa Gündem Karalar'a CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başarı ödülü

Karalar'a CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başarı ödülü

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) ‘2016 Yerel Yönetim Ödülleri’nde kapsamında ‘Portatif Yüzme Havuzları Projesi’ ile başarı ödülü kazandı. Başkan Karalar’a ödülü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takdim edildi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2016 Pazartesi 16:45
Karalar'a CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başarı ödülü

Belediye Başkanı Karalar, spor dalındaki belediye hizmetleri nedeniyle kendisine verilen ödülü İzmir Seferihisar’da düzenlenen, ‘2016 Belediyeler Buluşması ve Yerel Yönetimler Ödül Töreni’nde aldı. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndan bizzat aldığımız bu ödülün gerçek sahibi projeye emek veren tüm çalışma arkadaşlarımız kadar projeden yararlanan onbinlerce Seyhanlı kardeşlerimizdir” dedi.

2015 yılı yaz ayları boyunca Seyhan’da tatil nedeniyle boş olan okulların bahçesinde dönüşümlü olarak kurulan Portatif Yüzme Havuzları’nda onbinlerce çocuk ve genç hem ücretsiz yüzme öğrenmiş hem de yoğun hava sıcaklarında serinleme fırsatı bulmuştu. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Portatif Yüzme Havuzu Projesi ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ‘Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Ödül töreni 12–13 Mart tarihleri arasında İzmir Seferihisar’da düzenlendi. Seyhan Belediyesi’ne Spor Dalında verilmesi uygun görülen ödülü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden alan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Seyhan ve Seyhanlı her şeyin en iyisine layıktır. Türkiye’deki tüm sosyal demokrat belediyeler arasında Seyhan’ın Portatif Yüzme Havuzları Projesi’nin ödüle layık görülmesi sevindiricidir. Bu ödüllü projemize gelecek aylarda yenilerini ekleyeceğiz” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Zeydan Karalar, “Adana artık sahipsiz değil''

Zeydan Karalar, “Adana artık sahipsiz değil''

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık