Ana Sayfa Gündem Kent Konseyleri'nden siyasilere rapor

Kent Konseyleri'nden siyasilere rapor

Adana Kent Konseyi’nin de üyesi bulunduğu Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB), “Kent Konseyleri Sorunlar ve Beklentiler” raporu çerçevesinde TBMM’de grubu bulunan siyasi partilerle Ankara’da bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2016 Perşembe 02:08
Kent Konseyleri'nden siyasilere rapor

Birlik yürütme kurulu tarafından TBMM’de ve partilerin genel merkezlerinde yapılan görüşmeler sıcak bir ortamda gerçekleşti.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konsey temsilcileriyle bizzat görüşerek bilgi alırken; AK Parti, CHP ve HDP ile yapılan temaslarda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Birlik yürütme kurulu ayrıca AB Başkan Yardımcısı Ali Şahin ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör’ü de ziyaret etti. Görüşmelerde, birçok projede birlikte hareket etme niyetleri karşılıklı olarak ifade edildi.

Ankara’da gerçekleşen görüşmelerde TKKB Dönem Başkanı Gülay Sarışen, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri Ekrem Aslan, Gaziantep Kent Konseyi’nden Necati Binici, Çanakkale Kent Konseyi’nden Saim Yavuz, Gebze Kent Konseyi’nden Esat Vural, Kahramanmaraş Kent Konseyi’nden Zeynep Arıkan, Şanlıurfa Kent Konseyi’nden Yusuf Sabri Dişli ve basın danışmanı Ökkeş Özekşi hazır bulundu. TKKB tarafından hazırlanan rapor siyasi partilerin yetkililerine sunuldu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık