Ana Sayfa Yaşam Kırcalı’nın ilk göz ağrısı evlilik yolunda

Kırcalı’nın ilk göz ağrısı evlilik yolunda

Milliyet ve Hürriyet Gazeteleri Adana bürosunda uzun yıllar spor muhabirliği yapan Mehmet Büyükkırcalı, ilk çocuğunun mürüvvetini görmenin sevincini yaşıyor.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2016 Çarşamba 12:29
Kırcalı’nın ilk göz ağrısı evlilik yolunda

İngilizce öğretmeni olan oğlu Mustafa Büyükkırcalı, uzun süre sıra arkadaşlığı yaptığı, daha sonra meslektaşı olan Sümeyra Süllü ile aile arasında gerçekleşen söz ve nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Her ikisi de İngilizce öğretmeni olan nişanlıların söz kurdelasını aile büyüğü Hacı Arap Karaca, ‘Allah hayırlı etsin, darısı düğünlerine” diyerek, dualar eşliğinde kesti.

Mehmet – Tülin Büyükkırcalı çifti ile Durmuş – Emine Süllü çifti çocuklarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu birlikte yaşarken, dünür olmanın da sevincini paylaştı.

Mersin’in Değirmençay Köyü’nde aile arasında gerçekleşen sade törende her iki ailenin ileri gelenleri biraraya geldi. Söz kesimi ve ardından gerçekleşen nişan töreninde misafirlere tatlı ve çikolata ikram eden gelin adayı Sümeyra, güleryüzü ve hoş sohbeti ve ağırbaşlılığıyla herkesi büyüledi.

Yaz döneminde dünyaevine girme planları yapan genç çift törenin ardından öğrencileriyle yeniden biraraya gelmek için görev yaptıkları okullarına döndüler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık