Ana Sayfa Siyaset MHP'li Çalışkan AS Platform'u ziyaret etti

MHP'li Çalışkan AS Platform'u ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, AS Platform’a ziyaret gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2014 Perşembe 14:00
MHP'li Çalışkan AS Platform'u ziyaret etti

AS Platform üye kuruluşlarında Alfabe Eğitim Kültür ve Yardımlaşma derneğinde gerçekleşen ziyarete AS Platforma üye sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleri katıldı.

AS Platform adına başkan Mahmut Eraslan misafirlere ve üye kuruluş temsilcilerine hoş geldiniz dedikten sonra; AS Platform olarak bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarını ve artık bizim için slogan haline gelen  “Kim kazanırsa kazansın yeter ki Adana kazansın” ilkesi ile hareket ettiklerini ifade ettiler. Abdullah beye yerel yönetimler ile ilgili AS Platform olarak hazırladıkları raporu takdim edeceklerini ve Seyhan’ın daha iyi hizmet alabilmesi için kimin üzerinde ne düşüyorsa yapılmasını gerektiğini ifade etti.

Çalışkan da uzun yıllardır farklı zeminlerde siyaset yaptıklarını ve belirli bir tecrübe ve ferasete ulaştıklarını ifade ederek Seyhan da yapılmayanları yapmak için burada olduklarını, siyasete at bakışı ile bakmadıklarını tam aksine at’a gözlük takmadan 360 derece etrafına bakabilen bir anlayış ile bakacaklarını  “asla at gözlüğü takmadıklarını ve cebimizde maske taşımadıklarını” dile getirdiler.

Biz Şehr-i emin olmak istiyoruz diyen  Çalışkan,  şehir medeniyettir, Adana’mızı ve Seyhan’ımızı medeni bir şehir haline getireceğiz dedi. Her şeyden önce güven önemlidir. Ve Adana halkının güvenini alacağımıza inanıyoruz. İtibarlı ve emin bir şehir oluşturmak için gayret edeceğiz diyen Çalışkan, gösterişe dayalı bir siyaset değil hizmete dayalı bir siyaset çalışması yapacağız ve bunu sosyal belediyecilikte de başaracağız dedi.

Program sonunda AS Platform adına başkan Mahmut Eraslan,  Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan Belediye başkan adayı Sayın Abdullah  Çalışkan, ’ a AS Platformun “Yerel Yönetimler” raporuna teslim edip başarılar diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık