Ana Sayfa Gündem Öğrenci Dostu Seyhan’a Ordu’dan teşekkür geldi

Öğrenci Dostu Seyhan’a Ordu’dan teşekkür geldi

Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte ‘Öğrenci Dostu Belediye’ olarak anılmaya başlayan Seyhan’a, eğitime katkıları nedeniyle Ordu’dan teşekkür geldi.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2016 Cuma 12:04
Öğrenci Dostu Seyhan’a Ordu’dan teşekkür geldi

Ordu’nun İkizce ilçesinde bulunan Yoğunoluk Çok Programlı Lise öğretmenlerinin sosyal medya üzerinden ulaştığı Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, öğrencilerin ihtiyacı olan LYS ve Soru Bankası kitaplarını gönderdi.

Başkan Karalar’ın gönderdiği LYS Hazırlık Kitapları ile Soru Bankası kitapları öğrencileri son derece mutlu etti. Seyhan Belediyesi’nin Adana’ya 711 kilometre uzaklıktaki Ordu’nun İkizce ilçesinde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere yaptığı bu yardım karşılıksız kalmadı. Ordu İkizce ilçesi Yoğunoluk Çok Programlı Lisesi’nden Coğrafya Öğretmeni Tuğrul Bulut, sosyal medya üzerinden talep ettikleri eğitim yardımına olumlu cevap veren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür plaketi verdi.

İhtiyaç sahibi öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlanabilmeleri için gerekli eğitim materyalini gönderen ve hiç beklemediği bir anda bu yardımı nedeniyle teşekkür plaketi alan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın duygulandığı gözlendi. Seyhan Belediyesi’nin Şubat ayı olağan meclis toplantıları devam ettiği esnada Ordu’dan gelen Coğrafya Öğretmeni Tuğrul Bulut’tan teşekkür plaketini alan Başkan Karalar, “İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının hangi şartlarda eğitim gördüklerini yakından biliyorum. Bu anlamda bize ulaşan her türden yardım talebine imkânlarımız ölçüsünde el uzatmaya çalışıyoruz. Ordu’dan gelen eğitim yardımı talebi de bu çerçevede değerlendirilmiştir. Belediyemizin yaptığı bu yardıma öğretmenleri aracılığıyla teşekkür gönderen tüm öğrenci kardeşlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık