Ana Sayfa Gündem Örnek Gösterilecek Anaokulu

Örnek Gösterilecek Anaokulu

Bilim, teknoloji ve sanat alanlarında yürüttüğü eğitim-öğretim faaliyetleri ve araştırma-geliştirme çalışmaları ile değişime, gelişime açık, demokrasi fikrini benimsemiş bireyler yetiştirmeye ve bilimsel birikimlerini diğer bilim kurumları ve toplum ile paylaşmayı görev ve ilke edinen Çukurova Üniversitesi her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2015 Perşembe 12:12
Örnek Gösterilecek Anaokulu

Eğitim öğretimin daha sağlıklı ve elverişli şekilde yapılması için birçok yeni hizmet binası kazandırılan Çukurova Üniversitesi’nin kampüsü içerisinde yer alan örnek bir Anaokulu inşa edildi.

4 Bin Metrekare Kapalı Alan, 13 Bin Metrekare Açık Alanı ile Yıl Sonunda Hizmete Girecek.

Akademik ve idari personelin çocuklarının eğitimi için Üniversite bünyesinde hizmet veren ve fiziki şartları günümüze uygun olmayan anaokulu binasının elverişsizliği üzerine Çukurova Üniversitesi Yönetimi tarafından örnek bir anaokulu yapıldı.

Güney kampüste yer alan Anaokulu binası yapımı son hızla tamamlandı.  Kısa sürede inşası bitirilen anaokulu, bölgede örnek gösterilecek bir konuma geldi.

4.000 metrekare kapalı alan, 13.000 metrekare açık alandan oluşan Anaokulu binasının yılsonunda hizmete girmesi planlanıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanslı sokak köpeği yaşama tutundu

Şanslı sokak köpeği yaşama tutundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık