Ana Sayfa Siyaset Özdiş: ''CHP’nin her belediyeyi kazanması için çalışacağım''

Özdiş: ''CHP’nin her belediyeyi kazanması için çalışacağım''

Seyhan Belediye Başkan Adaylığı için yapılan temayül yoklamasında 3. Sırada yer alan Adana eski Milletvekili İbrahim Özdiş, Adana’da CHP’nin her yerde belediye seçimini kazanması için çalışacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2013 Pazar 10:32
Özdiş: ''CHP’nin her belediyeyi kazanması için çalışacağım''

Adana eski Milletvekili İnşaat Mühendisi İbrahim Özdiş, Adana’da CHP’nin her yerde belediye seçimini kazanması için çalışacağını söyledi

Temayül yoklamasında üçüncü sırada çıkan CHP Seyhan Belediye Başkan Aday adayı Adana eski Milletvekilli İnşaat Mühendisi İbrahim Özdiş, Cumhuriyet Halk Partisinin Seyhan Adayının açıklamasından sonra yazılı bir açıklama yaparak,”Adana’da Cumhuriyet Halk Partisinin her yerde belediye seçimlerini kazanması için çalışacağım” dedi.

Seyhan’da Zeydan Karalar’ın adaylığının CHP için hayırlı olmasını dileyen İbrahim Özdiş yaptığı açıklamada şöyle dedi.

“ Cumhuriyet Halk partisinde Seyhan Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Süreç içinde demokratik bir yarış sonunda partimizin adayı belirlendi. Bizler partimizde yıllardır mücadele vermiş ve CHP iktidarını isteyenler olarak bu karara saygı duyuyoruz. Bundan sonrasında adaylarımızı destekleyecek ve partimizin neferi olarak çalışacağız. Aday adaylığım boyunca halkımızdan büyük bir destek ve ilgi gördüm. Günlerce benimle birlikte emek veren çaba gösteren çok değerli dostlarıma ve Adana halkına bu destekleri içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Hedefimiz tüm ilçeleri ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmaktır. O yolda bize düşen her çalışmada yer alacağız. Belirlenen tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Herkese bir kez daha destekleri için teşekkür ediyorum”


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık