Ana Sayfa Siyaset Özdiş, referandum çalışmalarını ilçelerde sürdürüyor

Özdiş, referandum çalışmalarını ilçelerde sürdürüyor

Referandum çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Kozan’da yaptığı çalışmada parti ayrımı gözetmeksizin tüm yurttaşlara referandumda ‘Hayır’ı tercih etmek için gerekçeleri anlattı.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2017 Cumartesi 13:29
Özdiş, referandum çalışmalarını ilçelerde sürdürüyor

Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, Kadın Kolları Başkanı TC Belgin S. Sarıtaş ve parti yöneticileriyle birlikte ilçede sokağa çıkan Özdiş taraflı tarafsız herkesle tokalaşarak gerçekleştirilecek referandumun bir anlamda Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in devam edip etmemesi anlamı taşıdığını vurguladı.

KAHVEHANEDE SOHBET

Yurttaşların yoğun bulunduğu kahvehanelerde ‘Hayır’ı anlatan TBMM’nin ve Adana’nın aktif Milletvekili İbrahim Özdiş, “Yurttaşlarımız geçmişte hangi partiye oy vermiş olursa olsun, bundan sonra da hangi partiye oy verecekse versin ama bu referandumda mutlaka HAYIR vermesini istiyoruz. Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimizde tüm yetkilerin bir kişinin elinde toplanmasını istemeyen tüm vatandaşlarımız mutlaka sandığa gitmeli ve HAYIR oyu vermelidir. Ülkemizin birliği ve özgürlüklerimiz için 16 Nasan’da mutlaka tercihim HAYIR olmalıdır” dedi.

MUHTARLIKLARA ZİYARET

Milletvekili Özdiş, çalışmalarında Tavşantepe, Tufanpaşa, Karacaoğlan, Mahmutlu, Hacıuşağı ve Aslanpaşa Mahalle Muhtarları’nı da ziyaret etti.

Muhtarlarla sohbet ederek askıdaki seçmen listelerini kontrole gelen vatandaşlarla da sohbet eden Özdiş, Kozan’daki eğilimin ezici bir üstünlükle ‘HAYIR’ olmasından mutluluk duyduğunu söyledi.

YEREL GAZETELER

Kozan’da yayın yapan yerel gazeteler Sancak ve Kozan Ekspres Gazetesi’ni de ziyaret eden Özdiş, referandum için medyanın desteğini istedi.

Gün sonu çalışmaları değerlendiren CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, “Başarılı bir çalışma gerçekleştirdiğimiz Kozan'da esnaf yurttaşlarımızı ve kahvehaneleri ziyaret ederek referandumda halkımızdan tek adam rejimine geçişe 'HAYIR' demesini istedik. Çalışmamıza hangi partiden olursa olsun yurttaşlarımızın büyük oranda olumlu yaklaşması, umutlarımızı daha da büyüttü” dedi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP'li Bulut, Bakan Koca'ya sordu...

CHP'li Bulut, Bakan Koca'ya sordu...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık