Ana Sayfa Gündem 'Recep Tayyip Erdoğan Özel Ödülü' Sahibini Arıyor

'Recep Tayyip Erdoğan Özel Ödülü' Sahibini Arıyor

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından Türkiye'nin dört bir yanında ve uluslararası arenada faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının projeleri ödüllendirilecek.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2016 Cumartesi 12:08
'Recep Tayyip Erdoğan Özel Ödülü' Sahibini Arıyor

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Özmansur, "Genel merkezimizin öncülüğünde, güçlü bir Türkiye'nin ancak güçlü bir sivil toplum anlayışıyla mümkün olabileceği düşüncesiyle, 'Yılın Sivil Toplum Farkındalık Ödülleri' organizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarına olan ilgiyi arttırmak, sivil toplumun öneminin altını çizmek ve toplumsal birlikteliği güçlendirmek adına ülkemizin dört bir yanında ve uluslararası arenada faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının projelerini ödüllendireceğiz. Yılın en çok ses getiren sivil toplum projesine Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız 'Recep Tayyip Erdoğan Özel Ödülü' takdim edilecek. Özel ödüller kapsamında 'En İyi Mikro Proje' ve 'En Özgün Yardım Projesi' isimli iki ödül daha verilecek” şeklinde konuştu.  

Başvuruların 1 Aralık - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında (siviltoplumgucluturkiye.com) adresinden gerçekleştirildiğini belirten Başkan Özmansur, başvuruların ise 1 Ocak - 10 Ocak 2017 tarihleri arasında da jüri tarafından değerlendireceğini söyledi. Başkan Özmansur ayrıca, ödüllerin AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geleceği programda sahipleriyle buluşacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz E-ticaret sektöründe istihdam açığı büyüyor

E-ticaret sektöründe istihdam açığı büyüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık