Ana Sayfa Gündem Sanayi Esnafından Başkan Öztürk’e Teşekkür

Sanayi Esnafından Başkan Öztürk’e Teşekkür

Aşırı yağışlar sonucu Kozan Küçük Sanayi Sitesi’nde yaşanan su baskınlarını çözmek ve sanayi esnafının mağduriyetini gidermek için Kozan Belediyesi kendi sorumluluk sahasında olmamasına rağmen sanayi sitesinde dere ıslah çalışması başlattı.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2019 Perşembe 02:23
Sanayi Esnafından Başkan Öztürk’e Teşekkür

Sanayi sitesinde yaşanan su baskınlarının yaşanmaması için Kozan Belediyesi’nden mağduriyetlerinin giderilmesini isteyen Kozan Küçük Sanayi esnaflarından İmdat Barış, “Sanayi sitemizde aşırı yağmur yağdığında sel felaketleri olmaktadır. Benim işyerimde sanayi sitesinin alt kısmında olup, Şevkiye Varsaklar ve Çanaklı Mahalleri’nden gelen yağmur suları komple bu bölgeyi gölete döndürmektedir.  Defalarca yetkililere bildirdik. Gerekli önlemleri ASKİ olarak alacaklarını söylediler. Ama her defasında geçici çözümler üretiliyor. Sel baskınlarına karşı böyle kalıcı çözüm istiyoruz. Dolayısıyla şu an Kozan Belediyesi’nden bir yardım aldık. ASKİ’ye söyledim, ama yapacaklarını söylemelerine rağmen bir çare ve çözüm bulmadılar. Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ten Allah Razı olsun. Kozan Belediyesi iş
makinelerini gönderdi. Şuan sel baskınlarına karşı dereyi ıslah ediyorlar. Bir an önce büyük borular döşenerek köklü çözüm bulunmasını istiyoruz. Yetkililerde mağdur durumda olan vatandaşlarımızın mağduriyetini acil olarak çözmelerini bekliyoruz. Emeği gecen Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’e ve ekibine teşekkür ediyorum.” Dedi. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sokak kısıtlaması genişledi

Sokak kısıtlaması genişledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık