Ana Sayfa Gündem Sarıçam Belediyesi Belediyesi gıda kolisi haberi

Sarıçam Belediyesi Belediyesi gıda kolisi haberi

Yeni tip Corona virüsün (Covid-19) yayılmasıyla birlikte, vatandaşların sağlık ve güvenliği için her türlü tedbirleri alan Sarıçam Belediyesi, salgından ekonomik olarak etkilenen vatandaşlara gıda kolisi yardımında bulunuyor.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2020 Salı 11:35
Sarıçam Belediyesi Belediyesi gıda kolisi haberi

Sarıçam Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 68 mahallemizde ihtiyaç sahibi ailelere hazırlanan gıda kolilerini en hızlı şekilde ulaştırdıklarını belirten Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Salgınla birlikte tedbirleri elden bırakmayarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Belediye olarak, ekonomik sıkıntıya düşen vatandaşlarımız için gıda kolileri hazırlatarak dağıtımını yapıyoruz. Kayıtlarımızda olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız belediyemize başvurarak bize ulaşabilirler. Sizler bizim için değerlisiniz” dedi

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Sarıçam Belediyesi olarak rahmet ve bereket ayında ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacına merhem olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti; İnşallah her geçen gün biraz daha artan oranda ve sayıda bu desteklerimizi vermeye çalışacağız dedi. Bunun yanı sıra evden çıkamayan ya da 65 yaş üstü vatandaşların da alışveriş ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Başkan Bilal Uludağ, aynı şekilde sıcak yemekleri de evlere kadar ulaştırdıklarını söyledi. Sarıçamlıların her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Uludağ, “Salgın sürecini atlatmayı birlikte başaracağız. Kendiniz ve sevdikleriniz adına virüsten korunmak için gerekli önlemleri elden bırakmayın. Tedbirlere uymaya devam ettikçe daha da iyi olacağız ve bu zorlu süreci en kısa zamanda hep birlikte atlatacağız” diyerek, evde kalmanın önemine vurgu yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hizmet Çıtamızı Daha Yukarı Taşıyacağız

Hizmet Çıtamızı Daha Yukarı Taşıyacağız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık