Ana Sayfa Gündem Sarıçam’da ikinci etap yol çalışmaları devam ediyor

Sarıçam’da ikinci etap yol çalışmaları devam ediyor

Sarıçam Belediyesi Şahintepe Mahallesinde ikinci etap yol ve kaldırım çalışmalarına başladı. Başkan Ahmet Zenbilci, tüm mahallelerde birinci etap yol yapımını yüzde 90 oranında tamamladıktan sonra ikinci etap çalışmalarına hız verdi.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2013 Pazar 16:30
Sarıçam’da ikinci etap yol çalışmaları devam ediyor

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Sarıçam’da yol ve park yapım hizmetlerini sunmaya ara vermeden devam ediyor.

Sarıçam merkez Şahintepe Mahallesinde, şehirleşmenin ilk yıllarında satıh kaplama olarak yapılan yollarda yenileme çalışmalarına başladı. Buna göre çok sayıda sokak kaldırım, bordür taşı ve sıcak asfalt ile yenilenmesi için hazırlıklar devam ediyor.

Geride kalan 5 yıl içinde toplam bir milyon 200 bin metrekare asfalt yol, 900 bin metrekare kilit parke yol yapan Sarıçam Belediyesi tüm mahallelerde asfalt yol çalışmasını yüzde 90 oranında tamamladı. Son olarak Yeşiltepe mahallesi yeni yerleşim alanı olan zeytinlik bölgesinde asfalt çalışmasını tamamlama aşamasına getiren Sarıçam Belediyesi bir taraftan da ikinci etap çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bu amaçla bu yıl içinde Remzi Oğuz Arık, Yeşiltepe  ve İncirlik Yenimahalle, Hürriyet ve Kemalpaşa mahallelerinde başlatılan kilit parke ve asfalt yol çalışmalarında sona yaklaşılırken, Merkez Şahintepe mahallesinde çalışmalar devam ediyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yabancı Turistlerin Kozan ilgisi…   

Yabancı Turistlerin Kozan ilgisi…   

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık