Ana Sayfa Siyaset Şen, Adana’daki Vanlıları Karalar’a destek vermeye çağırdı

Şen, Adana’daki Vanlıları Karalar’a destek vermeye çağırdı

Cumhuriyet Halk Partisi Van İl Başkanı Cemal Şen ve İl Saymanı Feyyat Erbek Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Şen, Adana’daki Vanlıları Zeydan Karalar’a destek vermeye çağırdı.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2014 Cumartesi 10:25
Şen, Adana’daki Vanlıları Karalar’a destek vermeye çağırdı

“Halkın iktidarına hazırlık merkezi” olarak adlandırılan Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden CHP Van İl Başkanı Celmal Şen ve İl Saymanı Feyyat Erbek, Zeydan Karalar’ın İl Başkanlığı döneminde birçok desteğini gördüklerini belirterek destek olma amaçlı ziyarette bulunduklarını söyledi.

 

KARALAR, ACILARIMIZI PAYLAŞMIŞTI

Van'da 23 Ekim 2011'de meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki depremde Van halkı olarak büyük acılar yaşadıklarını belirten Cemal Şen, bu acıları yaşarken CHP Adana İl Örgütü’nün önemli desteklerini gördüklerini belirtti. O dönem CHP İl Başkanı olan Zeydan Karalar’ın Van halkının acılarına ortak olduğunu belirten Şen,”Yaşadığımız o felaket gününü hatırladığımız zaman dahi halen tüylerimiz ürperiyor. Biz o dönem Adana’dan büyük destek aldık. Özellikle dönemin CHP İl Başkanı olan Zeydan Karalar acımızı bizlerle paylaştı. Bizler kendisinden büyük destek gördük. O dönem Zeydan Karalar ile birlikte başlattığımız kampanyada 400’e yakın ev bulduk. Vatandaşlarımızı o sıcak evlere yerleştirdik. CHP bir yurttaşlık görevi ile Van halkına el uzattı. Bunu Van halkı unutmayacaktır. 3 yıl süre geçti, Van toparlanıyor. Hükümet de TOKi binaları yaptı amla tüccar zihniyetiyle yaptılar. 42 bin liraya yapılan evler 105 bin liraya satıldı” ifadelerini kullandı.

 

TÜM VANLILAR ZEYDAN KARALAR’A DESTEK VERMELİ

 

Adana’da yaşayan hemşerilerini Zeydan Karalar’a destek vermeye çağıran CHP Van il Başkanı Cemal Şen,” Seyhan ilçesi çok şanslı. Zeydan Karalar gibi bir kardeşimin aday olması yönünde. Karalar’ın geçmişi onun ispatıdır. Zeydan karalar bu şehir için bulunmaz bir değerdir. Ben buradan doğu ve güney doğululara çağrıda bulunuyorum özellikle Vanlıların Karalar’a sahip çıkmasını istiyorum” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık