Ana Sayfa Yaşam Sevgiye en çok onlar muhtaç

Sevgiye en çok onlar muhtaç

Adana Büyükşehir Belediyesi, Kimsesiz Hayvanları Koruma Derneği (KİHAYKO) ile Doğayı ve Hayvanları Koruma (DOHAYKO) Derneği işbirliği ile, Sevgililer Günü’nde “Satın Alma Sahiplen” kampanyası dahilinde, sahipsiz hayvanlara yuva olmak isteyen sevgilileri barınağa bekliyor.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2016 Cuma 12:18
Sevgiye en çok onlar muhtaç

Büyükşehir Belediyesi, Sevgililer Günü’nde “Satın Alma Sahiplen” kampanyası ile 14 Şubat Pazar günü sabah saat 9:00 – 16:00 saatleri arasında, kimsesiz hayvanlara sahip çıkmak isteyen vatandaşları hayvan barınağına davet ediyor.

“Satın Alma, Sahiplen” kampanyası ile ilgili bilgi aktaran, Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Fatih Karayandı, hayvanların hediye edilmesine karşı olduklarını ancak kimsesiz hayvanların sıcak bir yuvaya kavuşmaları için bugüne özel bir ekip oluşturduklarını ifade etti.

GÜLLERLE KARŞILANACAKLAR

Sevgililer gününde hayvan sahiplenmek isteyenleri barınakta güllerle karşılayacaklarını ve gün boyu hizmet vereceklerini söyleyen Karayandı, ”Barınağımızda binlerce kimsesiz can var. En büyük amacımız onların sevgi dolu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri. Bu sevgililer gününde, hiçbir ücret ödemeden kimsesiz hayvanlara sıcak bir yuva verebilirsiniz” dedi.

DERNEKLER’DEN SÖZLܒYE TEŞEKKÜR

Kampanyaya destek veren, Kimsesiz Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Metin Yıldırım ile Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Nesrin Çıtırık, Başkan Hüseyin Sözlü’ye Türkiye’ye örnek bir ekip oluşturduğu, ve kampanyaya desteklerinden dolayı ayrıca teşekkürlerini sundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kalp, evlat acısına dayanamıyor

Kalp, evlat acısına dayanamıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık