Ana Sayfa Spor Seyhan belediyesi atletizmde Türkiye şampiyonu oldu

Seyhan belediyesi atletizmde Türkiye şampiyonu oldu

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın sporun her türüne verdiği büyük destek Seyhan Belediyespor’un her branşta elde ettiği başarılarla kendisini gösteriyor. Seyhan Belediyespor bünyesindeki Atletizm Takımı sporcuları İstanbul’da düzenlenen şampiyonadan önemli derecelerle döndü.

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2016 Salı 02:30
Seyhan belediyesi atletizmde Türkiye şampiyonu oldu

Seyhan Belediyespor Atletizm Takımı’na bağlı sporculardan Ahmet Keskin 14 Yaş altı Salon Atletizm Yarışmalarında ‘Uzun Atlama erkeklerde’ Türkiye Şampiyonu, Serhat Uğurlu Türkiye ikincisi oldu. Ahmet Keskin, Yüksek Atlama’da da 1.55 cm ile Türkiye Şampiyonu olurken, Serhat Uğurlu aynı kategoride 1.45 cm ile Türkiye üçüncüsü oldu.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İstanbul’da gerçekleştirilen Salon Atletizm Şampiyonası’ndan dereceyle dönen sporculara teşekkür ederken, “Sporcu kardeşlerimizin Seyhan Belediyesi armasıyla elde ettiği başarılardan gurur duyuyoruz. Tüm Seyhan halkı adına bu kardeşlerimizin kendi kategorilerinde daha iyi dereceler elde edebilmesi için imkânlarımız ölçüsünde destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kaplan kötü gidişe ‘’dur’’ dedi

Kaplan kötü gidişe ‘’dur’’ dedi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık