Ana Sayfa Spor Seyhan'dan Yüzme Șenliği

Seyhan'dan Yüzme Șenliği

Adanalı Efsane Yüzücüler Seyhan Belediyesi tarafından Atatürk YüzmeHavuzundagerçekleştirilen “GeçmiştenGeleceğeYüzmeveSutopuŞenliği’nde” birarayageldi.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2019 Salı 00:00
Seyhan'dan Yüzme Șenliği

SporaçokbüyükönemverdiklerinibelirtenSeyhanBelediyeBașkanıAkif Kemal Akay, "YüzmeveSutopununEfsaneisimleriylebirarayagelmeninmutluluğunuyașamaktayım. Aramızdaolmayanisimlerirahmetleanıyorum.GeçmișteYüzmedenilinceaklagelen ilk kentAdanamızdı.Eskigünleriyenidencanlandırmakadınakollarısıvadık.Şampiyonyüzücüleryetiștirmeyekararlıyız." dedi.

MINIK KULAÇLAR ÇOK ȘANSLI

GeleceğinYüzücüleriolanküçükkulaçlara da önemlimesajlarverenBașkanAkay," Sizlerçokșanslısınız. Efsaneyüzücülerileaynıortamıteneffüsetmeningururunuyașadınız.Gelecekte, YüzmeveSutopualanındaönemlisporcularolacaklarınızacanıgönüldeninanıyorvebașarılardiliyorum" diyekonuștu.

BAȘKAN AKAY'A TEŞEKKÜR ETTİLER

EfsaneYüzücülerileGençYüzücülerinyaptığıyarıșmanınardındanSeyhanBelediyeBașkanıAkif Kemal Akay, yarıșmacılaramadalyavehediyelerinitakdimetti.EtkinliğekatılanAdanalıYüzücüler de, BașkanAkay'aböylebirorganizasyonugerçekleștirerekkendilerinionurlandırmasındandolayıteșekküretti.SeyhanBelediyesitarafındanyapılanEtkinlikveȘenliğe, SeyhanBelediyesiBaşkanyardımcılarıvebirimmüdürleri de katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kötü başlangıç

Kötü başlangıç

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık