Ana Sayfa Siyaset Soner Çetin, engellilerle buluştu

Soner Çetin, engellilerle buluştu

Seçim çalışmalarını yoğunlaştıran CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, Sosyete Pazarı’nda kadınlarla, Seyhan’da da Çöz-Der üyesi engellilerle buluştu. Kadınlara “Yeriniz yanı başımız” diyen Çetin, engellilere “İcraatlarımızla yanınızdayız” mesajı verdi.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2014 Pazartesi 11:23
Soner Çetin, engellilerle buluştu

Partili adayların seçim bürolarının açılışlarının ardından Çukurova ilçesindeki Kapalı Semt Pazarı içinde yer alan Sosyete Pazarı’na giden CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, gelişinde gençler ve kadınlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Pazarın her yanını karış karış gezen Çetin, kadınlarla sohbet etti, beklentilerini öğrendi, dert ve dileklerini dinledi. Özellikle gençlerin “Seni seviyoruz başkan” anlamına gelen İngilizce sloganlarına şaşıran Soner Çetin, bir saati bulan turu sırasında yaklaşık bin gül dağıttı.

SEÇİM BÜROSUNDA ENGELLİ MASASI

Kısa adı Çöz-Der olan Çukurova Özürlüler Derneği’nin toplantısına da katılan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, bu etkinliğe gelişinde de yoğun bir ilgiyle karşılandı. “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” diyen atasözünü hatırlatan Çetin, “Lafla, sözle değil, özle gerçekle konuşmak lazım. Seçim Koordinasyon Merkezi’mizde daha açar açmaz ‘Engelliler Masası’ oluşturduk. İstiyoruz ki engelli kardeşlerimizin sorunlarını bu masada görevlendirdiğimiz kardeşimiz dinlesin, çözüm için bize köprü olsun” diye konuştu.

SEÇİLDİĞİMİZDE DE GÖRECEKSİNİZ

Çöz-Der’in bir temsilcisiyle sürekli temas halinde ve iç içe olacaklarını da vurgulayan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, Çöz-Der Başkanı Ahmet Ataş ve engellilerle ilgili projeler hazırlayan Dr. Levent Cemal Güngör’ün çabalarının mutlaka karşılık bulacağını belirterek şunları söyledi: Engellilerin sorunlarına yönelik çözümleri de içeren bir proje demeti hazırlıyoruz. Yakında kamuoyuyla paylaşacağız ve belediye başkanı seçildiğimizde de göreceksiniz ki sözde değil, özde de engellilerimizin dertlerini çözmek için çırpınıyoruz.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık