Ana Sayfa Yaşam Soner Çetin'den Yeni Müjdeler

Soner Çetin'den Yeni Müjdeler

Belediye Evleri'ndeki Emekli Evi'ni ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, adeta mitinge dönüşen toplantıya gelişinde alkışlarla karşılandı. Kadın Sohbet Evi ve Kapalı Spor Salonu müjdesi veren Çetin, "Sosyal demokrat belediyeciliğin kitabını yazıyoruz" dedi.

Giriş Tarihi: 23 Şubat 2016 Salı 06:20
Soner Çetin'den Yeni Müjdeler

Her hafta bir Emekli Evi'ni ziyaret ederek vatandaşların nabzını ölçen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin Belediye Evleri'ndeki Emekli Dinlenme Evi'ne yaptığı ziyarette moral buldu. Eve gelişinde alkışlarla karşılanan Başkan Çetin, Güzelyalı Mahallesi'ne de Emekli Evi yapılması istenince "İhtiyaç olan her semtte Emekli Dinlenme Evi olacak" diye karşılık verdi. Hayata geçirilen projelerden Su Oyunları Parkı'nı Çukurova Belediyesi bitişiğinde açtıklarını hatırlatan Çetin, "Çok beğenilen Su Oyunları Parkı'nı mümkün olan her semtte yapacağız. Siz talep edeceksiniz, biz yapacağız" diye konuştu.

"BELEDİYECİLİĞİN KİTABINI BİZ YAZIYORUZ"

Göreve gelince makam aracı saltanatına son verdiklerini, kiralık araçları iade ettiklerini anlatan Başkan Çetin, alkışlarla kesilen ve küçük çaplı bir mahalle toplantısı biçiminde geçen buluşmada vatandaşlara "Dürüst ve çalışkan olan adam gibi adamlara oy verin, ülkeyi kan gölüne çevirip anaları ağlatanlara ders verin" çağrısını yaptı. Çetin'e emeklilerin yanıtı yine alkışlamak oldu. Yap-Birlikte İşletelim-Devret adını verdiği bir yöntemle beş kuruş ödemeden Çukurova'ya tesisler kazandırdıklarını anlatan Çetin, "Sosyal demokrat belediyeciliğin bir kitabı yok ama çoğulcu, katılımcı ve şeffaf belediyecilik yaparak biz yazıyoruz" dedi.

ÇUKUROVA'DA BİR İLK: KADIN SOHBET EVİ

Briç, satranç oynanabilen, çay-kahve gibi ikramların tek kuruş hesap ödenmeden yapılabildiği Belediye Dinlenme Evleri'nin de Türkiye genelinde ilgi gördüğüne dikkat çekerken "Buralar kahvehane değil, kadınlı-erkekli sohbet yerleridir" diyen Başkan Soner Çetin, mahalle sakinlerine iki müjde verdi. Sözleri bir kez daha alkışlarla karşılanan Çetin'in Halk Günü'ne dönüşen toplantıda verdiği müjdeler şöyle: Çukurova'da ilk kez Kadın Sohbet Evi yapacağız ve bu Türkiye'de bir ilk olacak. Ayrıca Çukurova ilçemizde ilk kez, son teknoloji ürünü bir kapalı spor salonu yapacağız, yakında temelini atacağız.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık