Ana Sayfa Gündem Sözlü: “Rakiplerimin metodu bizimki gibi delikanlıca olmalı”

Sözlü: “Rakiplerimin metodu bizimki gibi delikanlıca olmalı”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen toplantının ikinci oturumunda Aladağ, Pozantı ve Karaisalı muhtarları ile bir araya geldi

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2018 Pazartesi 09:32
Sözlü: “Rakiplerimin metodu bizimki gibi delikanlıca olmalı”

Toplantıda konuşan Başkan Hüseyin Sözlü, mazeretlerin ardına sığınmayan milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışı ile kente hizmet ettiğini ifade ederken yaklaşan yerel seçimlerde kendisine rakip olmayı hedefleyenlere “Demokratik kültürde elbette yerimize talip olmaları haklarıdır fakat metodları en azından gerçek bir Adanalı gibi, bizimki gibi delikanlıca olmalı” diyerek net mesaj Verdi

KARAİSALI, POZANTI VE ALADAĞ MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Muhtarlar Günü dolayısıyla Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen muhtarlar toplantısının ikinci oturumu Karaisalı’da Aladağ, Pozantı ve Karaisalı ilçelerinin muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ve Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan ve çok sayıda muhtar katıldı.

ÇAY VE ASLAN’DAN BAŞKAN SÖZLÜ’YE HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Adana genelinde ve Pozantı, Karaisalı, Aladağ özelinde Adana Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin özeti niteliğinde oluşturulan video gösterimi ile başlayan toplantıda konuşan Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay “Hüseyin Sözlü ile birlikte merkez, kırsal ayrımının ortadan kalktığı bir hizmet anlayışı geldi. Pozantı 1954 yılından bu yana böyle bir hizmet görmedi” dedi. Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan ise konuşmasında “Başkanımız Hüseyin Sözlü siyasi ayrım gözetmeksizin tüm ilçelere adil hizmet sağlıyor. İlçelerimizin su yol ihtiyaçlarından kültürel sanatsal faaliyetlere kadar tüm hizmetleri üstün bir gayretle gerçekleştiriyor” dedi.

“GÜVEN VEREN BİR HEYECAN VE DURUŞUN GAYRETİNDEYİZ”

Göreve geldiği günden bu yana kentin sorunlarının çözümü noktasında muhtarlarla sık sık bir araya gelen, Kayseri sınırındaki Tufanbeyli’nin köylerinden Niğde sınırındaki Pozantı’nın yaylalarına da Seyhan’a, Yüreğir’e de adil hizmet sağlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü toplantıda yaptığı konuşmada “Hizmetler yapılır ancak ihtiyaçlar sınırsızdır. Sizlere güven veren bir heyecan, bir duruş ve gayretin içerisinde olduk. Yalnızca fiziki alt yapı hizmetleri değil kırsal kalkınmayı sağlamak adına bugüne dek hiç düşünülmemiş hizmetleri hayata geçirdik. Bazı projelerimizin verimliliğimizden dolayı rakiplerimizin gözünü korkuttu” dedi.

“RAKİPLERİMİZİN METODALARI DA BİZİM GİBİ DELİKANLICA OLMALI”

Muhtarları demokratik kültürün yapı taşlarından olarak gördüğünü aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, “Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte yerimize talip olanlar olacaktır elbet ama metodları en azından gerçek bir Adanalı gibi, bizimki gibi delikanlıca olmalı” diyerek rakiplerine net mesaj verdi. Toplantının sonunda ev sahibi olarak Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan tarafından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’a ve Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik’e teslim edilmek üzere Dayılar Mahallesi Muhtarına birer Atatürk portresi takdim edildi.

  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Polis Meslek Yüksekokulu puanları düşürülmeli

Polis Meslek Yüksekokulu puanları düşürülmeli

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık