Ana Sayfa Gündem Sözütek: “Görevimizin başındayız

Sözütek: “Görevimizin başındayız

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, internet üzerinden yayın yapan bazı haber sitelerinde, Adana ESOB Başkan ve yönetiminin görevden alınarak yerine kayyum atandığı yönündeki asılsız haberlerle ilgili açıklama yaptı

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2020 Cuma 10:54
Sözütek: “Görevimizin başındayız

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Nihat Sözütek, bazı internet sitelerinde yer alan, ‘Adana ESOB’a kayyum atandı’ şeklindeki haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası olmadığını söyledi. Asılsız iddialarla Adana ESOB ve yönetiminin yıpratılmak istendiğini belirten Birlik Başkanı Nihat Sözütek, “Esnaf ve sanatkarlarımız ile Adanalı hemşehrilerimiz müsterih olsun. Biz görevimizin başındayız” dedi.

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, internet üzerinden yayın yapan bazı haber sitelerinde, Adana ESOB Başkan ve yönetiminin görevden alınarak yerine kayyum atandığı yönündeki asılsız haberlerle ilgili açıklama yaptı. İnternet sitelerinde yer alan haberlerin, mesnetsiz iddialardan ibaret olduğunu dile getiren Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, “Esnaf, sanatkarlarımız ve Adanalı hemşehrilerimiz müsterih olsunlar. Üretim ve istihdama katkısıyla ülke ekonomisinin lokomotifi ve can damarı olan üyelerimizin koşullarını iyileştirmek adına gece gündüz demeden fedakarca çalışan tüm icra kurulumuzla görevimizin başındayız. Kamuoyunu bilgilendirme göreviyle mükellef olan basın mensupları, meslek etiği gereği araştırmalı, konunun muhataplarının görüşlerini alarak haberi hazırlamalıdır. Haber hazırlanırken görüşlerimize başvurulması gazeteciliğin gereğine daha uygun olacaktır. Esnaf ve sanatkârlarımız ile kamuoyunun bilgisine sunarım” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Apartman görevlilerine Kılıçdaroğlu ve Karalar desteği

Apartman görevlilerine Kılıçdaroğlu ve Karalar desteği

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık