Ana Sayfa Spor TEMSA Adana Demirspor’a göğüs reklamı sponsoru oldu

TEMSA Adana Demirspor’a göğüs reklamı sponsoru oldu

Türk otomotiv sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında yer alan ve üretimini gerçekleştirdiği otobüsleri dünyanın 64 ülkesine ihraç eden Temsa, başarısına katkı yapan kentin değerlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Temsa Türk futbolunun güzide kulüpleri arasında yer alan ve binlerce başarılı sporcuyu yetiştiren Adana Demirspor’a göğüs reklamı sponsoru oldu.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2014 Pazartesi 20:33
TEMSA Adana Demirspor’a göğüs reklamı sponsoru oldu

Temsa ve Adana Demirspor işbirliğine yönelik düzenlenen basın toplantısı, 3 Kasım Pazartesi günü Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ve Adana Demirspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile Adanademirspor tesislerinde gerçekleşti. Toplantıda Temsa’nın Adana Demirspor’a sponsor olmasına yönelik protokol imzalandı. Protokole göre Temsa logosu 2014-2015 sezonu süresince Adana Demirspor formasında yer alacak.

Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Adana’da bulunan fabrikalarında gerçekleştirilen otobüs üretiminin iç pazarın yanı sıra dünyanın 64 ülkesine ihraç edildiğini belirterek, “Bu ülkenin en değerli, en özel kentleri arasında bulunan Adana’da üretim yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülke ekonomisine, Adana’mızın ekonomisine oluşturduğumuz istihdam ve yarattığımız katma değer ile sinerji kattığımıza inanıyoruz. Temsa’nın Adana fabrikasında iki bine yakın çalışanımız istihdam ediliyor.  Bu kentin olanakları ile büyüyen Türkiye’nin ve Adana’nın gururu olan Temsa, bu kentin değerlerine sahip çıkmaya da devam ediyor. 1940 yılında kurulan ve Türk futboluna unutulmaz yıldızlar armağan eden Adana Demirspor’a bizde Süper Lig yolunda katkı sağlamak, onun başarısına ortak olmak istiyoruz” dedi.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu da, Temsa’nın kulüplerine verdiği destekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Sayın Dinçer Çelik’in de ifade ettiği gibi Temsa ülkemizin, Adanamızın gurur kaynağı olan bir kuruluş. Onların bize verdiği destek ile bizde bu yıl 1.lig de başarılı olarak Süper Lig de gelecek yıl mücadele edeceğimize inanıyoruz. Destekleri ve katkıları için tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

Temsa ve Adana Demirspor ile imzalanan sözleşme ile Temsa logosu Adana Demirspor formalarında yer alacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Adana Demirspor geri döndü

Adana Demirspor geri döndü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık