Ana Sayfa Siyaset Torun: “Adana’mızın, hak ettiği hizmeti alma zamanı geldi”

Torun: “Adana’mızın, hak ettiği hizmeti alma zamanı geldi”

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Adana’nın başta nüfus yoğunluğu ve iş gücü olmak üzere sahip olduğu çok geniş potansiyele rağmen, Büyükşehir Belediyesi’nin bugüne kadar gerçek anlamda “AK Parti Belediyeciliği ile yönetilmediği, yöneticilerinin gereksiz bir şekilde merkezi hükümetle kavga ettiği” için hak ettiği hizmetleri tam olarak alamadığına dikkat çekti ve bu gidişe artık bir son verme zamanının geldiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2013 Salı 20:20
Torun: “Adana’mızın, hak ettiği hizmeti alma zamanı geldi”

Çevresindeki illerin büyük oranda gelişmelerine karşın, Adana’nın yeni yatırımlar, istihdam ve modern şehircilik hizmetlerinden yoksun kaldığına dikkat çeken Abdullah Torun, “Şimdi, Adana’mızın artık hak ettiği hizmetleri alma ve modern şehircilik yolunda büyük bir atağa kalkma zamanı. Liderimiz hazır, partimiz hazır, biz hazırız. Tüm vatandaşlarımız ile birlikte, Adana’nın üzerindeki tortuları silip atacağız. Kentimizi gerçek belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.

Adana’nın Çilesi Bitecek

Gittiği her yerde yoğun ilgi gören ve vatandaşlarla kucaklaşan Abdullah Torun, sürekli halkın arasında bulunmasından dolayı, vatandaşların beklentilerini ve Adana’nın sorunlarını çok yakından bildiğini, halkın teveccühüyle seçilmesi halinde de “Büyükşehir Belediye Başkanı” sıfatı ile Adana’ya kalıcı hizmetler yapmanın en büyük arzusu olduğunu belirtti.

Torun, kente hizmet aşkını, “Adana’nın hizmete susamışlığını gidermeye kararlıyız. Her şeye rağmen, sağlık ve kültür başta olmak üzere birçok alanda Adana’ya yatırım sağlayan Merkezi Hükümetimizin destek ve olanaklarından en iyi şekilde yararlanarak, bu kentin çilesine son vereceğiz. Halkımız bize inansın ve güvensin”şeklinde ifade ederek konuşmasını sonlandırdı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık