Ana Sayfa Siyaset Torun: ''Adana'yı marka kent yapmak için arı gibi çalışacağız''

Torun: ''Adana'yı marka kent yapmak için arı gibi çalışacağız''

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun Arı Üreticileri Birliği üyeleri ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2013 Pazartesi 10:09
Torun: ''Adana'yı marka kent yapmak için arı gibi çalışacağız''

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci’nin de katıldığı toplantıda Adana Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Turan Otlu, birlik yöneticileri ve üreticiler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Abdullah Torun, üreticilerin dile getirdikleri destekleme, denetim ve tesis konularındaki talep ve beklentilerini dinledi.

 

Torun, seçimde ipi göğüslediği takdirde, Türkiye’ nin en kaliteli süzme balını üreten Adanalı üreticilere tanıtım başta olmak üzere elinden gelen tüm desteği vereceğini ifade etti. Abdullah Torun "Adananın sorunlarını çözmek ve bu güzel kentimizi marka şehir yapmak için “arı” gibi çalışacağız. Ekibimiz hazır, projelerimiz hazır. Seçimlerin ertesi günü Adana, yepyeni ve parlak bir geleceğe uyanacak" dedi.

 

“SÖZ VERİP DE YAPMADIĞIM  HİÇ BİR İCRAAT OLMADI”


Birlik üyelerine hitaben yaptığı konuşmada milletvekilliği döneminde olduğu gibi" daima ulaşılabilir" olacağını kaydeden Abdullah Torun, her zaman söylediğim gibi "yönetenlerin bu kentin sorunlarını kendi sorunu, bu kentin dertlerini kendi derdi" olarak gördüğü takdirde sorunlar çözülür dertler biter. Beni tanıyanlar bilir ki bugüne kadar söz verip de yapmadığım hiçbir icraat olmadı. Vatandaşın derdini kendi derdim olarak gördüm. Gittiğimiz yerlerdeki yoğun ilgi ve alaka bunun sonucudur.

 

ZEMBİLCİ , "TORUN ADANA İÇİN BÜYÜK BİR ŞANSTIR"


Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun’nun ziyaret programına katılan Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zembilci ise üreticilere hitaben yaptığı konuşmada çok yakından tanıdığını belirttiği Abdullah Torun’un milletvekilliği döneminde Adana’ya hizmet getirebilmek için adeta çırpındığına dikkat çekti. Zembilci, "Büyükşehir belediye başkan adayımız Abdullah Torun’un başkanlığındaki bir büyükşehir belediyesinin Adana’nın çehresini değiştirmesi kaçınılmaz olacaktır. Sayın Torun’un halkımızın desteği ile seçimi kazanacağına ve ilçe belediyeleri ile kol kola vererek Adana’ya çok güzel ve kalıcı hizmetler yapacağına olan inancımız tamdır" dedi.

 

Ziyaret sonunda Adana Arı Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Turan Otlu, destek mesajları verdiği Abdullah Torun’a, sorunlarına yönelik duyarlı yaklaşımı ve ziyaretinden dolayı plaket verdi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık