Ana Sayfa Siyaset Torun, mitinge katılan Adanalılara teşekkür etti

Torun, mitinge katılan Adanalılara teşekkür etti

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Cumartesi günü İstasyon Meydanı’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen mitingde yaşanan izdiham ve yüz binlerce vatandaşın yoğun katılımından dolayı, tüm Adanalılara teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2014 Pazar 10:24
Torun, mitinge katılan Adanalılara teşekkür etti

İstasyon Meydanı’nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen mitingde, meydana sığmayan yüz binlerce Adanalının, sergiledikleri coşku ve sevgi gösterileriyle tarih yazdıklarını kaydeden Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun,  “Can-ı gönülden teşekkür ettiğimiz hemşehrilerimizin bu ilgi, sevgi ve güvenine layık olmak için canla başla çalışmak;  Ak Belediyecilik ile yönetilen diğer illerimiz gibi Adana’yı hak ettiği hizmet ve yatırımlarla buluşturmak, boynumuzun borcudur. Mitingde yaşanan coşku ve izdiham, Adana’nın 30 yıllık esaretinin artık son bulacağının ilanı olmuştur” dedi.

ASIL TEŞEKKÜRÜMÜZ; PROJELERİMİZİ HIZLA YAŞAMA GEÇİRMEKLE OLACAK

Açıklamasında, mitingin organize edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, ”Adana için hazırladığımız, kamuoyunda büyük ilgi ve takdir gören, hepsi birbirinden önemli ve gerekli projelerimizi açıkladığımız yoğun katılımlı toplantımızın ardından, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüz binlerce hemşehrimize hitab ettiği mitingde yaşanan izdiham ve coşku, Adanalı hemşehrilerimizin Ak Parti’ye, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a,  hükümetimize ve ak kadrolara duydukları sevgi ve güvenin önemli bir göstergesidir. Ak Kadrolara olan güvenini bir kez daha yüksek sesle haykıran Adanalı hemşehrilerimize bu ilgi, sevgi ve güvenlerinin karşılığını, açıkladığımız projelerimizi 30 Mart 2014 seçimlerinin ertesi gününden itibaren hızla yaşama geçirerek, Adana’yı dünya kenti yaparak vereceğiz. Mitingde sergiledikleri coşku ve başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Kültür ve turizm bakanımız Sayın Ömer Çelik’e, milletvekillerimize, şahsımıza, ilçe belediye başkan adaylarımıza ve çeşitli kademelerdeki parti yöneticilerimize yönelik sevgi gösterilerinden dolayı, tüm Adanalı hemşehrilerime bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

ADANALI HEMŞEHRİLERİMİZ TARİH YAZDI BİZ DE PROJELERİMİZLE TARİH YAZACAĞIZ

İstasyon Meydanı’ndaki mitingde yaşanan izdiham ve coşkunun Adana’nın hizmete susamışlığını bir kez daha gözler önüne sermesi açısından, ayrıca önemli olduğuna dikkat çeken Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, teşekkür mesajını şöyle sonlandırdı:

 

“Personel maaşını ödeyebilmek için Büyükşehir Belediyesi’ni ASKİ’den borç para alır hale getiren, 800 milyon dolar metro borcu ve aylık 19,5 milyon TL.lik borç faizi ile Adanalının geleceğini çalan, hizmet yerine sürekli kavga ve entrika üreten, kendi küçük krallıklarını devam ettirmek için Adana’nın menfaatlerini göz ardı ederek bir kısım rant çevrelerine hizmet eden, yatırımları engelleyerek, yatırımcıları küstürüp kaçırarak Adana’yı hizmetsizliğe mahkum eden eski, köhnemiş zihniyet, 30 Mart’ta sandıkta hak ettiği yanıtı alacak. 30 Mart, Adana’nın 30 yıllık esaretinin sonu olacak. Miting meydanında yaşanan coşku gösteriyor ki, Adanalı hemşehrilerimiz 30 yıllık kötü gidişe ‘dur!’ diyecek ve Adana’ya hizmetlerle parıldayan ‘Ak Yıllar’ gelecek. Adanalı hemşehrilerimiz mitingde tarih yazdı, bizler de yapacağımız hizmetler ve gerçekleştireceğimiz projelerimiz ile Adana’da tarih yazacağız”.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 321 milyon kredi kime verildi?

321 milyon kredi kime verildi?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık