Ana Sayfa Siyaset Torun: "Projelerimizle, Adana'nın çehresini değiştireceğiz"‏

Torun: "Projelerimizle, Adana'nın çehresini değiştireceğiz"‏

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, seçim çalışmaları kapsamında Barış, Fevzipaşa, Aydınlar, Yeşilevler, Bahçelievler, Demetevler, 100.Yıl ve Belediye Evleri Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Gittiği her mahallede coşkulu kalabalıklara hitabeden Torun, “Halka hizmet yolunda verdiğim tüm sözleri yerine getireceğimden, kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2014 Salı 13:00
Torun:

Ziyaret ve temaslarında, vatandaşların alkışlar ve sloganlarla karşıladığı Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Adana’ya hizmet” yolunda halkın gösterdiği ilgi ve teveccühün, “Adana’nın hak ettiği hizmetlere kavuşacağının müjdecisi” olduğunu söyledi.

 

Torun, “Seçimlerin hemen ertesi gününden itibaren gerçekleştireceğimiz hizmetlerle, bu sevinci perçinleyeceğiz. Misyonu ve vizyonu ile belediye hizmetlerinde dünyaya örnek olan Partimiz, Büyükşehir Belediyesi’nde de iktidar olduğunda, ne söz verdiysek yerine getireceğiz. Hazırladığımız projelerimizi bir bir yaşama geçireceğiz.  Adanalı tüm vatandaşlarımızı özledikleri hizmetlere kavuşturmaya kararlıyız” dedi.


“Bu Kent; Yatırım, İstihdam, Refah ve Hizmet Bekliyor”


Konuşmasını, vatandaşların coşkulu alkışları arasında sürdüren Abdullah Torun, seçim gününün ertesinde Adana’nın kabuğunu kıracağını ve geleceğe güvenle bakan bir kent olacağını ifade etti. Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Başta TOKİ olmak üzere, Adana’ya büyük hizmetleri getireceğimiz kurumlarla temaslarımızı yaptık. Adana’da, yeşil alanları, çocuk alanları, okulu, ibadethanesi,  spor alanları ve sosyal donatıları ile kentin çehresini değiştirecek kentsel dönüşümler yapacağız. Merkezi hükümetimiz ile uyumlu, ilçe belediyelerimiz ile uyumlu, çalışkan, halka hizmet için gecesini gündüzüne katan  bir büyükşehir belediyesi ile, Adana’nın çilesine son vereceğiz. Çünkü bu kent, yatırım bekliyor, istihdam bekliyor, refah ve hizmet bekliyor” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 321 milyon kredi kime verildi?

321 milyon kredi kime verildi?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık