Ana Sayfa Gündem Türkiye Kamu Sen 1 Mayıs’a Hazır

Türkiye Kamu Sen 1 Mayıs’a Hazır

Türkiye Kamu-Adana Şube Başkanı Ayhan Arabacı, Türkiye Kamu-Sen konfederasyonunun 1 Mayıs Emek bayramını Adana’da kutlayacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2015 Perşembe 00:38
Türkiye Kamu Sen 1 Mayıs’a Hazır

Türkiye Kamu-Adana Şube Başkanı Ayhan Arabacı, yaptığı açıklamada Türkiye Kamu-Sen’in 1 Mayıs Emek Bayramını Adana’da ilk defa 10 Binlerce Memurun katılımıyla  kutlayacağını söyledi

Arabacı Türkiye Kamu Sen Konfederasyonumuz tarafından yapılacak olan etkinliğe Genel Merkezimiz tarafından belirlenecek il temsilciliklerimiz ve bağlı şubelerimiz katılacaktır. Katılmak isteyen tüm şubelerimiz de, istemeleri halinde temsilen etkinliğimize katılabileceklerdir.

1 Mayıs etkinliği, saat 10:00’da İnönü Caddesinde bulunan Adana il temsilciliğimiz önünde toplanarak başlayacak, buradan, İnönü Caddesi istikametinden, Atatürk Parkına kadar yürünerek gidilecek, Atatürk Parkı önünde miting yaparak 1 Mayıs'ı kutlayacağız.

Genel Başkanımız Sayın İsmail Koncuk, 1 Mayıs etkinliği, günün anlam ve önemine uygun olarak, çalışma hayatında yaşanan problemleri dile getirerek yapacak, adil gelir dağılımı, işsizlik, ayrımcılık, ülkemizde yaşanan hukuki problemlere vurgu yapılacaktır.

1 Mayıs’ı kavganın olmadığı, bayram tadında ama ülkeyi yönetenlerin hatalarını en net şekilde dile getirdiğimiz bir gün olarak kutlayacağız. Emeğin, alın terinin yerlerde süründüğü, gençlerimizin işsizlikten gelecekten umudunu kestiği, emeklilerin yok sayıldığı, çalışanların taleplerine kulak tıkandığı, taşeronlaşmanın zirve yaptığı, memurun iş güvencesine göz dikildiği bugün, Türkiye Kamu-Sen ve bağlı teşkilatlarımız 1 Mayıs’ı heba etmeyecek, Adana’dan, tüm Türkiye’ye seslenecek ve ülkeyi yönetme aczi içindekilere karşı sesini yükseltecektir.” dedi.

Arabacı Adana'da kutlanacak 1 Mayıs etkinliklerimize, Osmaniye, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kahraman Maraş, Konya, Aksaray, Niğde, Karaman, Kayseri ve Kilis teşkilatlarımız katılacaktır.Diğer illerimizde bulunan teşkilatlarımız ise 1 Mayıs etkinliklerimize talep etmeleri halinde temsili olarak katılabileceklerdir açıklamasında bulundu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hizmet Çıtamızı Daha Yukarı Taşıyacağız

Hizmet Çıtamızı Daha Yukarı Taşıyacağız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık