Sözlü, yeni yıla hastaları ziyaret ederek girdi

Ceyhan Belediye başkanı Hüseyin Sözlü, yeni yıla çalışarak girmek durumunda kalan ve yeni yılı mecburiyetten hastanelerde geçirmek durumunda olan hasta ve hasta yakınlarıyla birlikte girdi. Ceyhan’da Özel Çınar Hastanesi’nde yatmakta olan hastaları ziyaret ederek onların yeni yılını kutladı.

Sözlü, yeni yıla hastaları ziyaret ederek girdi

Başkan Sözlü, Çınar Hastanesi’nde hastane görevlileri nezaretinde doktorların, hemşirelerin, hastaların ve refakatçi kalan hasta yakınlarının yeni yıllarını kutlayıp dert ve dileklerini dinledi.

 

Başkan Sözlü yeni yılda morale en fazla ihtiyaç duyan hastaları ziyaret edip onların yeni yılını kutladıklarını belirterek, “yeni yıla girerken hastalarımızı ziyaret edip onlara acil şifalar diledik. Bunu hastalarımızın morali yerin gelsin, kendilerini yalnız hissetmesinler diye gerçekleştirdik. Hastalarımıza ziyaretin sadece önemli günde değil her zaman yapılmasında da fayda var " dedi.

 

Başkan Sözlü’nün yeni yıla girerken hastaları ziyaret edip şifa dilemesi yeni yıllarını kutlaması hastalara moral olurken hasta yakınlarını sevindirdi.

 1 Ocak 2014 Çarşamba 12:53

http://www.adananinsesi.com//haber/sozlu-yeni-yila-hastalari-ziyaret-ederek-girdi-1371.html