Yeliz Yeşilmen, MHP adayı eşine oy topluyor

Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş eşi Yeliz Yeşilmen ile birlikte semt pazarını ziyaret ederek el emeği göz nurlarını sergileyen kadınlara,”Hayırlı İşler” dileğinde bulundular. Akbaş, Belediye başkanı olduktan sonra kadınların bu tür işlerini daha rahat bir ortamda sergileyebilecekleri Pazar yeri oluşturacaklarını belirtti.

Yeliz Yeşilmen, MHP adayı eşine oy topluyor

Kenan Evren Bulvarı üzerinde bulunan Çukurova Beldiyesi’ne ait Toros Kapalı Semt Pazarı’na eşi Yeliz Yeşilmen ile giden MHP Adayı Ali Uğur Akbaş, burada bulunan kadınların stantlarını tek tek gezdi. Her gitti stantta büyük ilgi gören Ali Uğur Akbaş, onlarla sohbet edip görüşlerini alarak sorunlarını dinledi. Akbaş, kadınlara büyük önem verdiklerini anlatarak,” Kadınlarımız bizim için büyük değer taşıyor. Sizin gibi el emeği göz nurunu evlerinde yaparak ekonomiye katkı sağlayanlar için buralardan daha güzel yerler yapacağız. Her mahallede ürünlerinizi sergileyip satabileceğiniz Pazar yerleri yapacağız. Herkese hayırlı işler olsun. Çocuklarınız için kreş, öğrencileriniz için ise etüt merkezleri kuracağız.”dedi.

Eşinin de kendisine destek olduğunu anlatan Ali Uğur Akbaş, onunda çalışmalarına yoğun bir şekilde katıldığını belirterek teşekkür etti. Yeliz Yeşilmen ise Pazar gezisi sırasında kadınların büyük ilgisi ile karşılaşıp, bol bol fotoğraf çektirdi. Yeşilmen,” Bende bu tür çalışmalara katılıp eşime destek oluyorum. Ev gezilerinde ve değişik ortamda seçim çalışmalarına katılıyorum. Bir kadın olarak sizlerin sorunlarını yakından biliyorum ve çözümü için değişik projeler üretildi. Bana gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum.”diye konuştu.26 Ocak 2014 Pazar 17:33

http://www.adananinsesi.com//haber/yeliz-yesilmen-mhp-adayi-esine-oy-topluyor--1716.html