Ay, ''Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız''

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacaklarını, bunun için de tüm teşkilatlara güvendiğini söyledi.

Ay, ''Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız''

İl ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra yeni üyelerin de katılımıyla Yumurtalık sahilinde düzenlenen açık hava toplantısında konuşan Başkan Ay, "Kutlu yürüyüşte 18 yılı geride bıraktık. İnşallah daha nice 18 yıllara daha güçlü şekilde ilerleyeceğiz" dedi. "Marifet iltifata tabidir." sözünü hatırlatan Başkan Ay, "Biz de bugün marifeti iltifatlandırmak için Yumurtalık ilçemizdeyiz. Yumurtalık ilçemiz de Akdeniz'imizin incisi. Çok sevdiğimiz güzel bir ilçe. Tabi şehirleri anlamlı kılan, güzel kılan içerisindeki güzel insanlardır. Sizlerle birlikte Yumurtalık ilçemiz hem güzel, hem şirin olduğu gibi geleceğe daha umutla bakıyor. Büyük AK Parti ailesine katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Partimize hoş geldiniz" dedi.

 

'TAZE KAN, YENİ HEYECAN VE BAŞARI'

AK Parti Yumurtalık ilçe teşkilatlarına yeni yönetimle birlikte yeni heyecan ve başarı geldiğini belirten Başkan Ay, "Yumurtalık'ta bir kan değişimine gittik. Bugüne kadar partimize hizmet eden bütün değerli arkadaşlarımıza ben huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yeni yönetimle birlikte Yumurtalık ilçemize yeni bir heyecan geldi. Burada ilçe yönetimimizi tebrik ediyorum. Onların çalışması sadece Yumurtalık'ta duyulmuyor. Adana'dan duyulduğu gibi Türkiye'nin başkenti Ankara'dan da duyuluyor. Biz her platformda Yumurtalık ilçemizin göstermiş olduğu bu başarıyı anlatıyoruz. Bu başarı her şeyden önce ilçe başkanlığımızın başkanlığında yönetim kurulu üyelerimize ait" dedi.

 

'İNANDIĞIM İÇİN SÖZ VERDİM'

Başkan Ay, "Ömrünü bu ülke için vakfetmiş, liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde kutlu yürüyüşümüze devam ediyoruz. Görevi alırken sizlere inanarak ve güvenerek Sayın Cumhurbaşkanımıza bir söz vermiştim. Sayın Cumhurbaşkanımıza Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapma sözünü vermiştim. Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapmak için 15 ilçemizin tamamında 830 mahallemizde seferberlik başlattık. Ve bunun da meyvelerini almaya başladık. Türkiye'de 81 vilayette üye seferberlik kapsamında yapılan çalışmada AK Parti Adana ailesi Haziran ayında en fazla üye yaparak Türkiye birinciliği elde etti. Bu birincilikte Yumurtalık ilçemizin de çok büyük desteklerini gördük. Ve biz bugün bu başarıyı ödüllendiriyoruz.

Gösterilen hedefe ulaşan ilçelerimizi geziyoruz. Adana plakası gibi 01, ilk hedefe ulaşan Yumurtalık ve Yumurtalık da 01. Türkiye'nin bir numarası Adana, Adana'nın bir numarası da Yumurtalık" şeklinde konuştu.

 

AK Parti Yumurtalık İlçe Başkanı Soner Oğuzsoylu da ilçe teşkilatları olarak bir bütün halinde hareket ettiklerini ve büyük bir başarı elde ettiklerini belirterek "Hepimizin emeğine sağlık. Ben tüm teşkilatlarıma teşekkür ediyorum" dedi.5 Temmuz 2020 Pazar 13:21

http://www.adananinsesi.com//haber/ay-adanayi-ak-partinin-kalesi-yapacagiz-21243.html