Dumlupınar: Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz

Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, hafta sonu derbi maçı kazanıp yollarına devam etmek istediklerini söyledi.

Dumlupınar: Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor, 14 Şubat Pazar günü derbi maçta karşılaşacağı Adanaspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar’ın nezaretinde kendi tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanda mavi-lacivertli futbolcuların bir hayli hırslı oldukları gözlendi. Düz koşu ve ısınma hareketleri ile başlayıp 5’e 2 top kapma çalışması ile devam eden antrenman taktik hazırlıkla sona erdi.

Teknik Direktör Dumlupınar, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Adnaspor’un kendileri için ebedi dost, ezeli rakip olduğunu söyledi.

"Analizlerimizi yapıyoruz, daha sonra rakiplerimizin analizlerini yapıyoruz’’ diyen Dumlupınar, ''Aadnaspor karşısında inşallah izleyenlere güzel bir müsabaka seyrettireceğiz.  İnşallah muvaffak olup kazanırız ve rakibimizi de tebrik ederek yolumuza devam ederiz."11 Şubat 2021 Perşembe 08:49

http://www.adananinsesi.com//haber/dumlupinar-kazanip-yolumuza-devam-etmek-istiyoruz-22001.html