Ana Sayfa Siyaset Yeni, gençlerden Başbakan için oy sözü istedi

Yeni, gençlerden Başbakan için oy sözü istedi

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi için gecesini gündüze katıp, Çukurova’nın bunaltıcı sıcağına aldırmadan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Fikret Yeni, özellikle ilk kez oy kullanacak olan gençlere, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a neden oy vermeleri gerektiğini anlatarak, gençlerden oy sözü aldı.

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2014 Salı 13:03
Yeni, gençlerden Başbakan için oy sözü istedi

Seçim startının verilmesinin ardından merkez ilçelerin yanı sıra Ceyhan, Kozan ve Pozantı ilçelerinde esnaf ziyaretini sürdüren Başkan Fikret Yeni, parti ayrımı yapmadan gördüğü her vatandaşa selam vermeden geçmiyor. Beraberindeki teşkilat üyeleriyle birlikte daha çok insana ulaşmak için ziyaret ettiği esnafla çoğunlukla ayaküstü selamlaşan İl Başkanı Fikret Yeni, hem Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Temmuz’da Adana’da yapacağı mitinge davet etti. hem de 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy istedi.

Başkan Fikret Yeni, seçim çalışmalarında özellikle bu seçimde ilk kez oy kullanacak olan gençlere biraz daha fazla zaman ayırıyor. Önce, Cumhurbaşkanlığı konusunda gençlerin fikrini alan Başkan Fikret Yeni, sonra da Cumhurbaşkanlığı seçiminde neden Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeleri gerektiğini anlattı. Gençler de, adını ilk kez duydukları Ekmelettin İhsanoğlu’na sıcak bakmadıklarını, ilk oylarını, çok sevdikleri Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MHP’ye Adana’da toplu katılım!

MHP’ye Adana’da toplu katılım!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık