Ana Sayfa Gündem Yüreğir Belediyesi Araç Parkını Genişletiyor

Yüreğir Belediyesi Araç Parkını Genişletiyor

Yüreğir Belediye Başkanı vatandaşlara daha iyi hizmet götürmek amacıyla araç parkını sürekli geliştiriyor.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2016 Pazar 15:37
Yüreğir Belediyesi Araç Parkını Genişletiyor

Göreve geldiği günden bu yana 100 den fazla iş makinesi ve hizmet aracı alarak Yüreğir halkının hizmetine sunan Başkan Çelikcan 5 damperli kamyon, 2 adet sulama tankeri, 1 adet özel dizayn edilmiş atölye bakım aracı, 2 adet asfalt bakım onarım aracını Yüreğir halkının hizmetine sundu.

Amaçlarının Yüreğir halkına daha iyi hizmet etmek olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yeni alınan araçların Yüreğir halkına hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Çelikcan, alınan bu araçların uzun yıllar sorunsuz görev yapacağını belirterek 'Göreve geldiğimizden bu yana Yüreğir'in araç parkını sürekli geliştirdik. Mevcuttaki araçlarımız artık sıhhatli çalışmıyordu. Bunun için hem iş makinesi hem de binek araç filolarımızı yenileyerek hizmetlerimizi artık daha düzenli yapıyoruz.' şeklinde konuştu.

 

Eski araçların sağlıklı çalışmadığı için yapılan hizmetlerde aksamalar yaşandığını ve Büyükşehir yasasıyla hizmet alanının 10 kat arttığını belirten Başkan Çelikcan ' Belediyemizin bütün araç parkını yeniledik. Yüreğir Belediyesi olarak yapacağımız bütün hizmetleri kimseye bağımlı olmadan kendimiz yapabiliyoruz. Böylece işlerimiz daha düzenli ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha kısa bir zaman içerisinde cevap verebiliyoruz.  Aldığımız araçlar sayesinde bütün bölgelerimize ulaşabiliyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.' diyerek alınan araçların Yüreğir halkının hizmetinde olduğunu söyledi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık