Ana Sayfa Siyaset Yüreğir’in köylerinde MHP fırtınası

Yüreğir’in köylerinde MHP fırtınası

MHP Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram, Çelemli beldesi, Misis, Yakapınar, Belören, Belveren, Geçitli, Havraniye, köylerini ziyaret ederek, köylülerle fikir alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2013 Pazartesi 10:12
Yüreğir’in köylerinde MHP fırtınası

MHP nin oylarının düşük olduğu bu köylerde büyük ilgi gören MHP’ li Bayram ve MHP heyeti, bu köylerde MHP fırtınası estirdi.

Köylerdeki tüm kahvehane ve çay ocaklarını ziyaret eden MHP Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram bir dokundu bin ah işitti. AKP parti iktidarının tarım ve hayvancılık politikalarını eleştiren köylüler bu defa MHP diyeceklerinin sözünü verdiler.

Ak parti yerel iktidarının köylerin temel ihtiyaçları olan yol ve su sorunlarına duyarsız kaldığını ifade eden vatandaşlar MHP adayı Yücel Bayrama ’’umudumuzsun’’ dediler.

Köylülerin sorunlarını yerinde gören Bayram, bu defa beni büyükşehir belediye başkan adayı Sayın Hüseyin sözlüyle birlikte seçerseniz sizin tüm sorunlarınızı çözeceğim dedi. Bir vatandaşın şimdiye kadar kime oy verdiysek, bir daha yüzünü göremedik demesi üzerine MHP Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram ben başkan seçildiğim zaman köyünüzde iki gün kalacağım ve ne sorununuz varsa çözeceğiz dedi.

Gezi sırasında köylülerin en çok şikâyette bulundukları konunu yüreğir belediye başkanın seçilmeden önce vaatlerde bulunduğunu ancak seçildikten sonra hiç yüzünü dahi görmediklerini ifade ederek mevcut başkanı şikâyet ettiler.

MHP Yüreğir belediye başkan adayı yücel bayram bu şikâyetler üzerine isteğiniz, başkanı görmek değimli? Bende söz veriyorum hep aranızda olacağım, zaten aranızdan biriyim ve Yüreğir’in köylerinin sorunlarını da çözüm yollarını da en iyi bilen ve bu konuda proje üreten bir kardeşinizim. Cenabı Allah izin verir başkanlık yapma fırsatına nail olursam tüm sıkıntılarınıza son verecek projelerimi hayata geçirmeyi amaçlıyorum diyen Bayram projelerini tek tek anlattı.

Gezi sonrası bazı köylüler tarafından bırakılmayan MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram kurban kesilerek ağırlandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık