Ana Sayfa Siyaset Abdullah Torun: “Adana İçin Artık ‘Ak Hizmet’ zamanı“

Abdullah Torun: “Adana İçin Artık ‘Ak Hizmet’ zamanı“

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, partisinin İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, belediyelerin, hizmet ettikleri toplumun tüm kesimlerine daima açık olması gerektiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2013 Pazar 17:24
Abdullah Torun: “Adana İçin Artık ‘Ak Hizmet’ zamanı“

Adaylığının coşkulu bir törenle açıklanmasının hemen akabinde, seçim çalışmalarını başlatan ve yoğun bir program kapsamında kentin dört bir yanında halkla kucaklaşan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, İl Danışma Meclisi Toplantısında parti teşkilatları ile bir araya geldi.

Hizmete Susamışlığa Son Vereceğiz

Seyhan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen danışma meclisi toplantısındaki konuşması sık sık alkışlarla kesilen Abdullah Torun,  kendisine yönelik yoğun sevgi ve desteğe teşekkür etti. Torun, “Parti teşkilatlarının, adayına sahip çıkması, seçimi kazanmanın en önemli faktörüdür. Adaylığımın açıklandığı ilk günden itibaren beni hiçbir yerde yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen fedakar teşkilatımızın tüm üyelerine en kalbi şükranlarımı sunuyor, can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız kapsamında gittiğim her yerde, Adana’nın dört bir tarafındaki vatandaşlarımızın “Hizmete susamışlığını” bir kez daha yakından gördüm, Allahın izni ve vatandaşlarımızın teveccühleriyle seçimi kazandığımızda, Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi ve kaptanlığında,  tüm ilçeleri ile birlikte Adana’mızı, “Ak belediyecilik ve Ak hizmet ile tanıştırmaya ve hizmete susamışlığa son vermeye kararlıyız. Bu yarışı, hepsi birbirinden değerli üyelerimizle ve halkımızla birlikte başaracağız” dedi.

Vatandaş, Belediyelere “Çat Kapı” Gelebilmeli

Partisinin 60. İl danışma Meclisi Toplantısının ardından, kentin değişik bölgelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, kurumsal anlamda Belediyelerin, kişisel anlamda da belediye başkanlarının, halkın sorunlarını çözümlemek için canla başla çalışmaları gerektiğine vurgu yaptı. Başta Büyükşehir belediyesi olmak üzere ilçe belediyelerinin, sorunlarını iletmek ve çözüm talebinde bulunmak isteyen vatandaşların ‘Çat Kapı’ gelebilecekleri kurumlar haline gelmesi gerektiğini ifade eden Abdullah Torun, “Teşkilatlarımızın ve halkımızın desteğiyle inşallah seçildiğimiz günden itibaren, Büyükşehir Belediyesinin kapısı vatandaşa daima açık, dinlediğimiz dert ve sorunları çözmek ise boynumuzun borcu olacak ” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık