Ana Sayfa Gündem Ülkü Ocaklarından Sert Uyarı

Ülkü Ocaklarından Sert Uyarı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Yunus Uzunlular, son günlerde Adana'da Milliyetçi-Ülkücü Camia içerisinde yüksek sesle dillendirilen sorunlarla alakalı çok sert açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2016 Pazar 14:41
Ülkü Ocaklarından Sert Uyarı

Ülkücülüğü kullanarak rant peşinde koşanlara itibar edilmemesi gerektiğini vurgulayan Başkan Uzunlular, ''Ülkücü, yüz kızartıcı işlerin içerisinde olamaz ve Milliyetçi-Ülkücü Harekete zarar veremez. Bu tür yanlışlıklara düşenler bizim siyasi hasmımızdır.'' dedi.

''ÜLKÜCÜLÜĞÜ KULLANARAK PARA TOPLAYANLARA KANMAYIN''

Başkan Uzunlular, Bir yandan üniversite içerisine yuvalanmış PKK'lı hainlere meydanı bırakmamak için gece gündüz üniversitede okuyan Milliyetçi-Ülkücü gençlerle birlikte mücadele verdiklerini, bir yandan da Ülkücü Camia içerisine sızmış, dönemlik ülkücü rolüne bürünmüş, Bozkurt taklidi yapmaya çalışan köpek sürüleriyle mücadele ettiklerini söyledi. Ülkücülüğü kullanarak rant peşinde koşan sahte ülkücüleri bir bir deşifre ederek rezil edeceklerini belirten Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Yunus Uzunlular, ''Ülkücü ibaresini ve Bozkurt simgesini kullanarak işe girdirmek için para toplayan,  zorla dergi, bilet ve benzeri şeyler satan, ahlaksız ve edepsiz ilişkiler kuran, şu kadar aidat vermeniz zorunlu diye milleti tehdit eden kanı bozuk şerefsizlere itibar etmeyiniz'' çağrısında bulundu.

MHP'NİN KURUMSAL YAPISINA KİM ZARAR VERİYORSA SİYASİ HASMIMIZDIR

Başkan Uzunlular açıklamalarında devamla, ''Ülkücü, inandığı değerler uğruna kavga, savaş, ihtilal yapabilir. Lakin, Ülkücü asla yolsuzluk, sahtecilik, sapıklık gibi yüz kızartıcı durumlarla anılamaz. Ülkücü, Sosyal Medya üzerinden hesaplaşmak adına aklına her geleni yazıp belden aşağı yorumlar yapmaz. Bunlar bizim ahlakımızla bağdaşmaz. Bu tür hatalara düşerek Milliyetçi-Ülkücü Hareket'in kurumsal yapısına zarar veren kim olursa olsun siyasi hasmımızdır.'' dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık